Chytej.cz

Recenze na Spro red arc

vložil(a) 16.4.2010 skwor | Smekací navijáky | zobrazeno: 7569×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

kolem 2000 Kč

Vlastnosti

 • 10 ložisek
 • nekonečnou zarážku zpět.chodu
 • Tuff aluminiové tělo
 • šnekový převod
 • extra lehký a silný překlapěč
 • superstabilní vedení vlasce se systémem proti oděru
 • 2 alu cívky na dlouhé hody s klipem na vlasec
 • vyvážený rotor
 • extrémně přesnou přední mikrobrzdu
 • brzdový knoflík odolný proti špíně
 • převod 5,2:1

Tolik praví katalog

Vlastní recenze

Legendární naviják, který dnes není třeba představovat. Naviják má sametově hladký chod a výtečnou brzdu, která může svojí citlivostí konkurovat i kouskům z vyšších cenoých skupin. Bohužel je i jeho jediným mínusem, při neopatrném zacházení se nám může podařit omotání vlasce kolem matice brzdy. Vlastním dva kousky. Velikost 10200 na lehčí přívlač mám již pět let a nepozoruji změny. Druhý vel. 10300 má za sebou jednu sezónu střední přívlače a krom občasného namotání vlasce na brzdu (menší velikost tento problém nemá), nemám žádné stížnosti. Jsem s oběma velmi spokojen.

Spro red arc

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Čtvrtek 16. března 2017 v 9:38@ huhucoctail

Úžasnej naviják se šnekovým převodem. Je škoda, že někdo ještě nevymyslel škwoří převod.

Středa 15. března 2017 v 11:32® Gudaska

Již pět let mám dva, bratr jeden. Používáme na feeder a byly s námi 3× vláčet v Norsku. Naprostá spokojenost, úžasný poměr cena x výkon. Navíjení pod matici znám jen z netových diskusí.

Čtvrtek 8. září 2011 ve 12:36® jajco
jajco

Tak sem od včera majitelem 10400,má odchytáno 10 hodin a vypadá že vše bude o.k.Zkoušel sem překlápět kličkou a čekal kdy se začne vlasec navíjet pod matici cívky,jak v recenzích psali mnozí majitelé.Naopak se mi občas vlasec namotal na spodní děrovanou část cívky.Při překlápění rukou se nic podobného nestalo,tekže prozatímní spokojenost a čas ukáže víc.

Pondělí 25. dubna 2011 v 9:32® osprey
osprey

Vlastním velikost 10400 a za pět let je sice poznat postupné zhoršování chodu (zcela v normě, nic tragického), ale jinak mašinka pořád chytá jako drak. Problém s maticí mě netrápí, zaklapávám rukou. Pochválil bych velmi solidní brzdu.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi