Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

Recenze na Box - Stanley MEGA

vložil(a) 14.3.2010 Incognito | Ostatní nádobí | zobrazeno: 2120×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

450-1300 jak kde

Vlastnosti

Výrobce: Stanley Model: Mega

Vlastní recenze

Jedná se o velice prostorný box, který používám na zůzné příslušenství (signalizátory, prak, návazcový materiál, olova krmítka a mnoho dalšího). Tento box je opatřen dvojitým uzavíráním, z boku a ze předu. Přední uzávěr se dá zamknout a také bez jeho otevření nejdou otevřít boční uzávěry (dobrá pojiska proti vysypání). Je rozdělen do tří úložných prostor, přední výklopné přihrádky, plato s přihrádkama pod víkem a centrální úložný prostor o velké kapacitě. Tento box používám již delší dobu a vyhovuje všem mím potřebám.

Box - Stanley MEGA

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Pátek 7. prosince 2018 ve 12:10® Dosti

Tak zrovna vyšší model tohoto boxu jsem měl poměrně dlouho a musím uznat, že jsem s ním byl opravdu spokojený. Kvalita zpracování, ergonomie a celkové řešení se mi moc líbily, jen mi přišla cena dost přestřelená- ale to platí obecně u většiny vybavení, které jsou určeny primárně pro rybáře. Teď už několik let používám klasický úložný box, který je primárně určen spíše do dílny- koupil jsem jej na https://www.my-hobby.cz/…lastove-boxy a jsem s ním spokojený. Ve většině hledisek je srovnatelný s výrobcem Stanley, ale cena je přeci jen někde úplně jinde.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi