Chytej.cz

Recenze na Owner 0,26

vložil(a) 10.2.2010 rychlý franc | Vlasce | zobrazeno: 2153×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

cca 1 kč za 1m

Vlastnosti

zelenkavý vlasec z návinu

Vlastní recenze

Tahle lajna mě udivila, když jsem na Kanclíři během tak 6 návštěv, kdy jsem na maximum nahazoval 60g olovo s plným spirálovým krmištětem vypáčil asi 40 kaprů o průměrné váze cca 6–8kg.Na svůj průměr držel moc a věřím, že nebýt tak extrémní zátěže, můžu na něj chytat dlouho a dlouho. Až na poslední návštěvě mi při 2 náhozech praskl v místě, kde bylo na průběžku to šílený kulatý olovo, buď ho přidíralo, nebo už byl fakt utahanej. Kroutil se až ke konci a to jen v dýlce od prutu k olovu, asi jak byl namáhanej náhozama. Perfektní!

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi