Chytej.cz

Recenze na Sufix DuoCore 0,30

vložil(a) 10.2.2010 rychlý franc | Vlasce | zobrazeno: 2509×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

cca 400 Kč za 1000m

Vlastnosti

Vlasec v provedení camou v 1000m návinu

Vlastní recenze

Předloni jsem vyzkoušel další Sufix v provedení Camou ale po zkušenostech s výrobky této firmy jsem byl těžce zklamán, není to pevné, je to křehké, otěruvzdornost takřka žádná pevnost v uzlu Vám ukáže jak moc stojí za PRD. DuoCore je SHIT. Vydržel jsem s ním žít tak měsíc, teď mám kilák trhačky na fousáčový bojky.
Stejný, možná malilinečko lepší je ten červenohnědý kontraprodukt stejné firmy, má to v názvu nějaké power nebo co, ani to nebudu hledat.
Nedovedu si ale vysvětlit superultra kvalitu EXCELONU ale ten je prostě asi to nejlepší, co jsem měl.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi