Chytej.cz

Recenze na Sufix Excelon 0,28 a 0,30

vložil(a) 10.2.2010 rychlý franc | Vlasce | zobrazeno: 3207×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

cca 650 Kč za 600 m

Vlastnosti

Už jsem toho vyzkoušel moc ale na tento vlasec nedám dopustit, je neuvěřitelně pevný, tvrdší dle mých představ a při správném uvázání ( grinner s 5 otáčkama se snad ani nesníží pevnost. Je dobrý na odhoz ale při zavážce – cca 270m je to bomba, vydrží minimálně 2 sezony s 80g olovem, nekroutí se to a na kamenitopískovém dnu je oděr takřka nepozorovatelný Montáž převazuju tak jednou za 30 vyvážek a nemám problémy.Se 40kovými namotávači je balení akorát na 2 cívky a s tvrdšími nahazovači vypáčíte z vody všechno. Průtažnost minimální.

Vlastní recenze

:-D

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi