Chytej.cz

Recenze na Okuma Catalina 45 L

vložil(a) 6.2.2010 rychlý franc | Multiplikátory | zobrazeno: 2479×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

3400,-

Vlastnosti

Celokov, 4 ložiska,hvěz­dicová brzda s lehkým, plynulým krokováním a jemným cvrčkem na hvězdici, bytelný řadič, zpevňující objímka kolem sedla…

Vlastní recenze

Mam dva kousky tohoto celokovu, na obou je TufXP 91kg. Po asi 4 sezonách naprosto bez problému, dokonale funkční brzda i převody. Jeden problém a výtka – na ose cívky nemá čep, takže bez pořádného cca 2 vrstvého zamotání začátku návinu oboustrannou tejpou se vám nejpozději do 2 sezony ( nebo po důkladném vyschnutí celé vrstvy šňůry) začne návin na cívce protáčet. To je jediné mínus, ale ta tejpa to fixne. Osobní názor – maximum, výdrž a stabilní kvalita, po zatím 4 sezony bez jakékoli údržby.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi