Chytej.cz

Recenze na Byron Vision

vložil(a) 16.12.2009 | Teleskopické pruty | zobrazeno: 7420×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

1000Kč

Vlastnosti

360cm, 80–150g

Vlastní recenze

Je to velmi dobrý prut se slušnou akcí, dobře se na něm zdolávají i silnější ryby. Jedinou výtkou, která mi ovšem odst mrzí, je jeho odolnost povrchu vůči mechanickému poškození. Lak se velmi snadno poškrábe či odře a (asi ne pravě) kožená rukojeť je náchylná k oděrkám. Fámy o vypadávajících vložkách oček nemohu potvrdit.

Byron Vision

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi