Chytej.cz

Recenze na Bassday KOBUN

vložil(a) 2.12.2009 drobcek | Woblery | zobrazeno: 4518×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

13,50 €

Vlastnosti

Model Bassday KOBUN 20mm je vysokošpičkový japonský wobler na lov tesne pod hladinou Jeho realistické vyhotovenie je až zarážajúce. Je predurčený na lov jalcov, boleňov, pstruhov, ostriežov ale aj zubáčov, a ďalších druhov dravých rýb.

Vlastní recenze

Skúšal som ho na Dunaji pri love boleňov a jalcov. Neuveriteľne sa mi osvedčil po nasadení dúhakov na súkromáku v Maďarsku, kde bol suverejne najúčinnejšou nástrahou (skúšal som Rapaly Originaly 3cm, Salmo Hornety 2S a 3F, Salmo Tiny 3F a 3S, Meppsy Aglie OO a O a pod.)

Bassday KOBUN Bassday KOBUN

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Úterý 20. prosince 2011 ve 21:53@ rybomil2

No těch 13,5 € za 2 cm byť japonskýho plastu mi přijde docela dost. To i na tý drahý Ukrajině nebo Rusku mají podobný malý japonský bobánky za polovic i méně.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi