Chytej.cz

Recenze na Mivardi Imperium Feeder 360M

vložil(a) 11.11.2009 tomashr | Teleskopické pruty | zobrazeno: 3807×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

cca 1700

Vlastnosti

Délka 3,6 m, Vrhací zátěž 20 – 70 g, Počet dílů 3 + 4, Dodané špičky podle webu prodejce 1 oz, 1,5 oz, 2 oz a 2,5 oz, u mého kusu jsem ale obdržel 0,75oz, 1oz, 1,5oz a 2oz, což mi připadá vhodnější k charakteru prutu.

Vlastní recenze

Prut jsem kupoval v době, kdy už jsem měl těžší 330H. Koketoval jsem s nějakým dražším prutem s požadavkem na paraboličtější akci atd. Napadlo mě ale vyzkoušet v prodejně Imperium v třídě Medium a byl jsem docela překvapen – blank se totiž od verze Heavy liší docela hodně, není to jen nějak lineárně zeslabené, Imperium 360M má i trochu jinak rozložená očka a pevnost materiálu, takže má akci daleko víc do paraboly. To mi vyhovovalo a nakonec jsem prut zakoupil.

Při chytání se spokojenost potvrdila, Imperium Feeder 360M je stále můj poměrně oblíbený prut. Obstojí i přes to, že jsem si posléze pořídil i nejaké pruty z vyšší třídy, takže ho mohu srovnávat s kvalitní konkurencí. Provedení je na danou cenovou kategorii slušné, blank je s ExHMC85 s křížovým opletem, špičky velmi dobré – hodnotím kladně ;-) Stejně jako u 330H jde o takového „poctivého dělníka“, nicméně verzi 360M už je možno přiznat i jistou „eleganci“ a příjemné pocity při zdolávání atd.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Čtvrtek 13. ledna 2011 v 18:10® Bahňák

Tohle je ale kategorie „teleskopické pruty“. Jinak já mám Mivardi Imperium TeleCarp 360H, 3 lb a naprostá spokojenost.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi