Chytej.cz

Recenze na Dyneema-DEL 1000

vložil(a) 28.10.2009 džigit | Pletené šňůry | zobrazeno: 2887×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

3.50

Vlastnosti

průměr 0,90 mm o nosnosti 86,5 kg
Rybářská šňůra DELTEX 1000 je nejmodernější generací pletených šňůř určených k lovu sumců a mořskému rybolovu.Za cenu od 2.7,–kč dostanete výrobek pletený z nejlepších vláken dyneema s normou 1000 mikrovláken na jeden čtvereční milimetr.Dodáváme v klasické zelené barvě o nosnostech 36–86.5kg.

Vlastní recenze

Při koupi /druhá pol.roku 2008/a zběžném odzkoušení jsem byl spokojen.Chytal jsem do konce roku.Vloni jsem ze zdrav důvodů byl asi jednou-takže vpodstatě byla „jen“ koupaná. Roku 2009 jsem chtěl použít a šňůra byla tvrdší a nějak se nechtěla dobře ukládat.Nakonec jsem ji musel vyhodit,neboť se mi zařízla a bylo po rybačce.Vzhedem k potřebě nové,jsem se tuto rozhodl podrobit domícímu testíku. Namotaná na dva dřevěné kolíky "prdla při necelých 58kg,což je polovička. Na dřevu zanechala dosti značnou barevnou stopu. Je to jen moje zkušenost,ale už bych nekoupil.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi