Chytej.cz

Recenze na Colmic Axial 0,29mm

vložil(a) 14.10.2009 Incognito | Vlasce | zobrazeno: 3279×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

70 Kč/100m

Vlastnosti

Technické údaje Výrobce: Colmic Model: Axial Průměr: 0,29mm Nosnost: 9,24kg Barva: svítivě ornžová

Vlastní recenze

Tento vlasec jsme si zakoupil po zklamání ze svých do té doby používaných vlasců na doporučení mého kamaráda. Hned po ohmatání vlasce bylo jasné, že se jedná o velmi kvalitní produkt. Vlasec je neuvěřitelně pevný. Na vzdálenost 100m jsem s ním bez problémů přitáhl ke břehu cca 70kg vážící větev, ve které jsem uvázl. Vlasec je minimálně pružný což ocení káždý při náhozech a následném zdolávání ryb. Další plus je nulová paměť. Velice doporučuji na větší toky s lodním provozem, díky své barvě je výborně viditelný. Po několika měsíčním používání na různých vodách nejeví ani nejmenší známku opotřebení. Zátím jsem za dobu mého chytání (19 let) neměl lepší vlasec.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi