Chytej.cz

Recenze na FREEDOM MILO 6m

vložil(a) 10.9.2009 hraji | Teleskopické pruty | zobrazeno: 5603×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2380,-Kč

Vlastnosti

Jedná se o boloňku, tedy teleskopický prut určený k lovu na plavanou. Délka prutu je 6 metrů, hmotnost je kolem 320 gramů, prut má 6 dílů, celkem 9 oček a transportní délku 137 cm. Držák navijáku je standardní pro boloňkové pruty, naviják v něm drží pevně. Horní 4 díly jsou opatřeny zesílením ve formě křížového opletu, takže je možné tento prut použít i pro lov větších ryb. Se splávkem o hmotnosti 6 gramů je možné s ním nahazovat do vzdálenosti kolem 50 metrů. Dovolí zvednout z vody přímo ryby až do hmotnosti 350 gramů.

Vlastní recenze

Velmi kvalitní prut s vyváženým poměrem cena/výkon, odolný a pevný, ale přitom dostatečně jemný pro lov s návazci o tloušťce 0,08 milimetru.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi