Chytej.cz

Recenze na Krmítková směs

vložil(a) 3.9.2009 zazatec | Různé směsi | zobrazeno: 2823×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

125 Kč (kbelík)

Vlastnosti

Krmení se prodává v kbelíku s obsahem 5,2 litrů nebo v sáčku s hmotností 1kg (35 Kč). Vyrábí ho firma Carp servis Václavík.

Vlastní recenze

Velmi dobrá krmná směs za skvělou cenu. Vyrábí se v několika příchutích. Mě se nejvíc osvědčila příchuť scopex, ale slyšel jsem , že je také dobrá příchuť perník. Brzy na jaře je toto krmení k dostání s úpravou do chladné vody.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi