Chytej.cz

Recenze na Mepps Aglia

vložil(a) 29.8.2009 -zruseno | Rotačky | zobrazeno: 2563×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

od 49Kč

Vlastnosti

Tyto třpytky jsou vyráběny do od vel.00 do vel.5 a ve čtyřech základních barvách (stříbrná, měděná, zlatá, černá). Skvěle ve vodě pracují, mají plynulý chod. Listy ani háčky nereznou. Jsou vhodné na všechny druhy ryb.

Vlastní recenze

Jak tento typ, tak všechny třpytky od mepps, jsou podle mého názoru nejlepší třpytky na trhu. Jedinou nevýhodou je cena.

Mepps Aglia Mepps Aglia

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi