Chytej.cz

Recenze na HT 2001 100 metrům, 020mm, 13,5kg

vložil(a) 4.8.2009 Zlejšek | Pletené šňůry | zobrazeno: 2318×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

259kč

Vlastnosti

Absolutní novinka * 100% Dyneema Hi-Tech * Zaručeně kruhový průřez * Tmavě zelená barva * Vyšší počet uzlů a vláken * Zaručená vysoká pevnost

Proč je Hi-Tech 2001 nejlepší a má nejvyšší ocenění mezi splétanými šňůrami: protože je vyráběna nejmodernějším způsobem a z nejmodernějších poznatků + protože je každá pouze originální a 100% Dyneema + protože zajišťujeme pouze nejkvalitnější druhy + protože pouze HT má nejvíce splétaných uzlů + protože pouze HT je dodávána ve výjimečném krátkém balení pro nejčastější použití na krmítkové, boiliesové a šokové návazce.

Vlastní recenze

Výše uvedené je do nebe volající blábol, šňůra je řídká, kroutivá a pokud ji nedej bože použijete na vláčení, odmění se vám spoustou gordických uzlů, chuchvalců a jiných ohavností. S velkou dávkou dobré vůle je použitelná na feeder, ale ani tam to není žádná radost. RUCE PRYČ – TOHLE JE JENOM PRO MASOCHISTY!!!

HT 2001 100 metrům, 020mm, 13,5kg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Neděle 23. července 2017 ve 20:29® Bob64

Používám ji jako šokovku ale 0,30mm a jsem spokojen a nejsem opravdu masochista . Takže asi ruce pryč ale tvoje ha ha ha

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi