Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Různé směsi Vnadící směs STIL - Kapr - 2500g - 100 % přírodní

Recenze na Vnadící směs STIL - Kapr - 2500g - 100 % přírodní

vložil(a) 16.5.2009 vavra26 | Různé směsi | zobrazeno: 2422×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

99

Vlastnosti

Vnadící směs, která má naprosto originální aroma a byla složena podle SPECIÁLNÍ RECEPTURY STIL – na složení se podíleli odborníci na lov kaprů a směs je postavená především na české vody, proto se řadí mezi nejúspěšnější na českém trhu a získali si oblibu u tisíců rybářů. Je obohacena vysokým obsahem proteinů a je 100 % přírodní.

Vlastní recenze

Doporučuji ..

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi