Chytej.cz
Čeburaška STANDUP
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Dělené pruty matchový prut Colmic Artax XT 200

Recenze na matchový prut Colmic Artax XT 200

vložil(a) 6.5.2009 filip111 | Dělené pruty | zobrazeno: 7083×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2890

Vlastnosti

3 dílný matchový prut, 4,5m délka. Ve složeném stavu 156cm váha 370g. Vyrobeno z uhlíku. Střední parabolická akce. Vrhací zátěž 6–25g.

Vlastní recenze

s tímto prutem jsem moc spokojen. Dobře se s ním nahazuje, zdolávání ryb je příjemný. Prut mi dobře sedí, vyhobuje mi tvarovaná korková rukojeť. Největší zdolané ryby Candát 66cm, Kapr 60cm, Sumec kolem 70ti cm a naprosto bez problémů. Používám kmen 0,18 a návazec 0,12 vlasec Colmic a řekl bych že je to dobrá kombinace, prut dobře reagoval na výpady ryb, takže nebyl problém s tloušťkou vlasce i při větších rybách.

matchový prut Colmic Artax XT 200

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Úterý 4. února v 19:05@ František Sláma

Měl jsem prut v 4,20 i v 4,50. Ve 4,20 souhlasím naprosto s článkem. Je to super prut. Ve 4,5 je to úplně jiný prut a velmi nepoužitelný. Závěr sice stejný prut jménem, ale vlastně úplně jiný chováním.

Pátek 11. února 2011 v 9:57® lobotomie
lobotomie

pokud jde o mě, tak mám dva tyto pruty a horší pruty jsem snad nikdy neměl… ve 4,2m to ještě ujde, ale ty 4,5m jsou fakt doslova a do písmene hrozný

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi