Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Ostatní nádobí signalizátory záběru, elektronické hlásiče- FISHTRON SX2TX

Recenze na signalizátory záběru, elektronické hlásiče- FISHTRON SX2TX

vložil(a) 9.3.2009 trip | Ostatní nádobí | zobrazeno: 9001×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

8000-10000

Vlastnosti

dosah odposlechu: až 300m

Vlastní recenze

Minulý rok jsem se rozhodl pořídit signalizátor záběru, ovšem bohužel žádný výrobek mi nevyhovoval. Objevil jsem českou firmu Flajzar která vyrábí signalizátory záběru se zabudovaným vysílačem (to byl můj první požadavek) Tyto hlásiče jsem si pořídil zhruba za cenu 8.000,– (byly dva i s přijímačem). Tyto hlásiče jsou jediné, které splňovali moje kritéria a jsem s nimi nadmíru spokojen. Hlavní a nespornou výhodou (u ostatních firem jsem to neviděl) je to, že přijímač mohu připojit na sluchátka a když přijde záběr ryby, vím o něm pouze já a nikdo jiný. TAké nepříjemné PÍPANÍ neruší rybáře kolem. MOhu jenom doporučit, sluchátka mi firma zabudovala do přijímače na vlastní žádost zcela zdarma. Pokud máte někdo dotaz, rád Vám odpovím na uvedeném mailu. podrobnosti o výrobku jsou na: www.flajzar.cz

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Sobota 2. prosince 2017 ve 20:54@ Tomáš Juroš

trošku starší diskuze, ale ať nezakládám novou.. Chci ci udělat radost na Vánoce a koupit hlásič https://na-ryby.eu/…asic-zaberu/ je to dost drahé, ale vypadá super. Máte někdo zkušenost ?

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi