Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Ostatní nádobí feeder: Garbolino MAZHEM 3,60 20/75g

Recenze na feeder: Garbolino MAZHEM 3,60 20/75g

vložil(a) 12.1.2009 standas | Ostatní nádobí | zobrazeno: 2813×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

2900 kč

Vlastnosti

neuvedeno

Vlastní recenze

Úžasný prut, který je v rozumné cenové relaci(2900kč) a perfektní vlastnosti. Všechny tři špičky jsou grafitové,což mně nejdříve vadilo ale po nahození jsem pochopil,laminát by vše skazil.Proutek má krásnou akci a je lehoučkej(192g). Opravdu můžu jen doporučit.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi