Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Ostatní nádobí Kingfisher Adventurer Feeder Medium 360

Recenze na Kingfisher Adventurer Feeder Medium 360

vložil(a) 8.11.2008 Kubajs | Ostatní nádobí | zobrazeno: 3617×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

Vlastnosti

Gramáž: 75g

Vlastní recenze

Tneto prut jsem si pořídil do začátku na první sezonu ale zůstal mi na 3nemůžu si ho vynachválit.Lze s ním nahodit celkem daleko bohužel jsem zlámal všechny 3špičky,ale stále s novými špičkami funguje

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi