Chytej.cz

Recenze na Shimano Exage RA 3000 HMS

vložil(a) 29.6.2008 inspo | Ostatní nádobí | zobrazeno: 1371×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

1690

Vlastnosti

Kapacita: 130m/0,18mm

Vlastní recenze

No myslím, že technické parametry není třeba popisovat, když se dají najít v pohodě na netu. Já si tento naviják pořídil na přívlač. A tady jsou mé zkušenosti. Zatím s ním nemám moc odchytáno, ale už vytáhl nějakou tu rybku (nej štika 60). Tak určitě tento naviják nejde doporučit na těžkou přívlač. Ja oceňuji jeho rychlý převod, díky němuž není nutno zběsile točit kličkou. Na druhou stranu by mohl být chod trochu hladší. Při použití všech možných nástrach do střední velikosti nebyly žádné problémy, jen při vláčení s rotačkami klade klička trochu odpor. Dale ocením dvě match alu cívky, kde není nutno navíjet tolik vlasce, takže člověk něco málo ušetří. Menší kapacita mi nevadí, jelikož chytám na malých revírech, ale pro vláčení na přehradách a velkých řekách bych ho asi nedoporučil. Celkově bych hodnotil naviják jako celkem povedený, ale věřím, že Shimano si nechává platit trochu za značku a že se dá určitě za tu cenu koupit stejně kvalitní nebo i lepší naviják jiné značky. No více napišu, až bude mít za sebou celou sezonu.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi