Chytej.cz

Recenze na STROFT 0,10 mm

vložil(a) 10.12.2007 HaD | Vlasce | zobrazeno: 2418×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

Vlastnosti

neuvedeno

Vlastní recenze

Dlouho jsem při závodech experimentoval s různými vlasci a ani nevím proč, nikdy jsem nesáhl po vlasci STROFT, který patří mezi špičku. Letos v létě jsem to napravi a mohu říci, že jsem lepší vlasec neměl na navijáku. Je velmi pevný, odolný a hodnoty podle mě odpovídají etiketě. Jsem přesvědčen, že dlouho nebudu hledat nic jiného.

STROFT 0,10 mm

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Úterý 9. srpna 2011 ve 12:21® jajco
jajco

Mám 0.22 na střední přívlač.Minulou sezonu po pár lovech s rotačkou jsem mu dával šanci max. do konce sezony,potom se na podzim něco urvalo,tak sem dal podklad na druhou cívku a přemotal ho.Používám ho na woblery a myslím že je to perfektní vlasec.

Úterý 21. června 2011 ve 21:58® rychlý franc
rychlý franc

Já teda dával 0,16, ale měl jsem dojem, že se dost kroutí, pokud je na těžším feedru, nebo, když mastíš kapra za kaprem celou noc, to mi pak dělal kudrlinky, takže jsem ho zkracoval, až jsem ho za noc vychytal. Tak jsem přesedlal na 0,20 a max. spokojenost. Jinak máš pravdu, že Stroft je top materiál.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi