Chytej.cz

Recenze na Fire line Crystal 0,06 mm

vložil(a) 19.6.2007 HaD | Pletené šňůry | zobrazeno: 2476×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

4,5 Kč/metr

Vlastnosti

neuvedeno

Vlastní recenze

Šňůru mám asi rok, tzn., že jsem ji již párkrát vodou prohnal. Ačkoliv jsem nikdy příznivce šňůry Fireline nebyl, tak tato mě mile překvapila. Téměř se netřepí, ve vodě je vidět o trochu méně než jiné šňůry, pevnost výborná – zkrátka jsem zatím velmi spokojen.

Fire line Crystal 0,06 mm

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi