Chytej.cz

Recenze na Salmo Butcher (verze F a S)

vložil(a) 3.4.2006 indy | Woblery | zobrazeno: 3168×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

130 Kč

Vlastnosti

neuvedeno

Vlastní recenze

Délka 5cm, váha 5g plovoucí verze, 7g potápivá verze Materiál: pravděpodobně plast (ještě jsem nerozebíral). Wobler se pohybuje zhruba se střední amplitudou kmitu a mírně agresivním chodem. Potápivá verze má chod o poznání méně akční, díky tomu, že má stejně velkou lopatku jako plovoucí verze, ale je o 2g těžší. Plovoucí verze je skoro vznášivá (suspending) a při zastavení jde pomaleji k hladině. Výměnou trojháčků za težší je asi možné vyvážit na neutrální potápivost. Háčky u woblerů Salmo mi vyhovují, i když vypadají jemně, vydržely páčení ze dna na Fireline. Povrchová úprava je slušná. Butcher se mi osvědčil do hlubších, mírně tekoucích úseků řek. Tahám jej středně rychle s občasným poškubnutím. Ulovil jsem na něj štiky, boleny, jeseny, okouny. Měl by fungovat i na pstruhy a candáty.

Salmo Butcher (verze F a S) Salmo Butcher (verze F a S)

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k recenzi

Čtvrtek 5. ledna 2012 v 19:00® markus aurelius

aj ja ho mám rád, ulovil som boleňa, šťuky a na niektorých revíroch je to môj naj na zubáče… Pstruhy som neskúšal keďže nemám veľa príložitostí.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi