Chytej.cz
Chytej.cz Recenze rybářského náčiní Pletené šňůry Splétaná šňůra Dynastrong potápivý

Recenze na Splétaná šňůra Dynastrong potápivý

vložil(a) 20.3.2006 Tomash | Pletené šňůry | zobrazeno: 1896×

Celkové hodnocení

hodnoceni

Cena

300Kč za 100 metrů

Vlastnosti

neuvedeno

Vlastní recenze

Pánové, dejte si veliký pozor na tento klump! Škoda, přeškoda vyhozených peněz – už při namotávání se šňůra třepí a barví prsty – po natočení 100 metrů jsem měl palec i ukazovák jako od šmýru a to jsem ji nijak pevně netiskl. Po třech lovech jsem z ní byl tak nešťastný – motá se, trhá, třepí – že jsem ji smotal a už nepoužíval. Chtěl jsem ji používat na návazce na kapry, ale nakonec jsem ji raději vyhodil! NEKUPOVAT!

Splétaná šňůra Dynastrong potápivý

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.

úvodní strana recenzí - výpis recenzí v této kategorii - přidat recenzi