Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

Bagry a ryby: Unikátní výzkum doložil, co se děje s rybami při zásazích do vodních toků

Pátek 22. února 2019 v 10:42 | vložil(a) Ciffik | zdroj: www.researchgate.net/… | 1.449× zobrazeno | žádný komentář

V minulém roce byl ukončen tříletý mezinárodní projekt, který zkoumal, jaký vliv mají technické zásahy v malých vodních tocích na ryby (pstruh obecný, vranka pruhoploutvá), dnové bezobratlé a jejich přirozené prostředí.

První část informací byla publikována v lednovém čísle odborného časopisu Vodní hospodářství. Zajímá Vás, jaká je úmrtnost ryb během úpravy koryta toku bez předchozího záchranného slovu ryb nebo, jak se ryby chovají během bagrování a povodní? Odpovědi na tyto a mnohé jiné otázky naleznete v článku, který je ke stažení na uvedeném odkazu.

img129717.jpg

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.