Chytej.cz
Kajak HALIBUT - VÝPRODEJ

Na Račicích a Trnávce byli vysazeni dravci

Úterý 7. listopadu 2017 ve 14:01 | vložil(a) HaDová | zdroj: www.rybsvaz.cz/… | 737× zobrazeno | žádný komentář

Rada ČRS dokončila v těchto dnech poslední kolo podzimního zarybňování svých mimopstruhových revírů. A protože je sezóna lovu dravých ryb v plném proudu, řada rybářů jistě tuší, že jsme se při zarybňování tentokrát soustředili především na dravce. Do údolní nádrže Trnávka u Pelhřimova a na Veslařský kanál Račice u Štětí tak směřovaly jak štiky, tak candáti.

Z dovezených štik zaplesá srdce nejednoho rybáře – jednalo se nejen o násadu v lovných velikostech, ale také o pořádnou porci trofejních štik ve velikostech, které se blížily jednomu metru délky. Na své si tak přijdou všichni milovníci přívlače a podzimního lovu štik.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.