Chytej.cz
Trenčín 2018

POMOC

Sobota 23. září 2017 v 10:52 | vložil(a) Nerodia | 472× zobrazeno | žádný komentář

Kolegové a kolegyně,obracím se na Vás z velkou prosbou. Potřebuji sehnat kraba říčního pro natáčení jednoho pořadu.Jeho výskyt je v Labi (není chráněný a podle EU je i nežádoucí v našich vodách). Kdyby někdo ho ulovil tak ho prosím dejte do nádoby s vodou a kontaktujte mě do SZ. Předem moc děkuji za pomoc.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.