Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

Záhadný rybník: Stovky ryb najednou uhynuly! Nikdo neví proč

Pátek 8. září 2017 v 16:28 | vložil(a) HaDová | zdroj: tn.nova.cz/… | 434× zobrazeno | 1 komentář

Rybáři na Teplicku řeší záhadné vymírání tisíců ryb v Modlanském rybníku. Finanční ztráty jsou obrovské. Ale po příčině pátrají zatím marně. Přitom k podobnému úhynu tam už jednou před lety došlo.

Jsou to obrázky, které zabolí snad každého rybáře. Na hladinu Modlanského rybníka postupně vyplouvají stovky mrtvých ryb. Pod vodou nezůstal ani živáček, naopak nad rybník se slétají stovky ptáků pro kořist.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Sobota 9. září 2017 v 7:56® Bořík

Zřejmě pomsta ze zahraničí,,,,