Chytej.cz

Ján si zkrotil candáta, denně ho chodí krmit

Úterý 27. června 2017 v 7:50 | vložil(a) crazypit | zdroj: lajkit.noviny.sk/… | 1.157× zobrazeno | 1 komentář

Ve vodách přehrady Dubník 2 při Staré Turé plave candát, který se nebojí lidí. Candáta se podařilo zkrotit až tak, že se dá pohladit. Ján Mikláš rybu začal krmit a činí tak dodnes. Candát ho čeká stále na stejném místě.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Úterý 27. června 2017 ve 21:41® Klobasa
Klobasa

Jestli je velkej, tak mi pošli přesný souřadnice, taky ho přijedu nakrmit.