Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

Rybolovná technika slaví tituly z mistrovství světa ve Španělsku

Pondělí 12. září 2016 ve 13:17 | vložil(a) HaDová | zdroj: www.rybsvaz.cz/… | 816× zobrazeno | žádný komentář

Ve dnech 6. – 11. 9. 2016 se uskutečnilo mistrovství světa v rybolovné technice ve Španělsku ve městě Castellón. Pro naši republiku a ČRS to dopadlo na výbornou, bez nadsázky jde říci, že to byly medailové žně. O historický úspěch se zasloužil Jan Bombera, který dokázal vybojovat ve všech třech vícebojích (pětiboj, sedmiboj, devítiboj) 1. místo a jeho kolegové ze družstva mu dělali společnost na zbylých stupních vítězů. 2. místo v pětiboji obsadil Jan Luxa a 3. místo Patrik Lexa. Mistryní světa v pětiboji se stala Bc. Tereza Havelková. V sedmiboji se k Honzovi postavil na 2. místo Patrik Lexa a na 3. místo Bc. Karel Kobliha, v devítiboji se pak můžeme pochlubit ještě 2. místem Bc. Karla Koblihy a 3. místem Bc. Terezy Havelkové. Družstvo mužů (Patrik Lexa, Jan Luxa, Jan Bombera, Ing. Josef Luxa) si ze Španělska veze zlaté medaile a družstvo žen (Bc. Tereza Havelková, Kateřina Marková) stříbrné medaile. Celkem v konkurenci 79 závodníků ze 17 zemí si česká reprezentace veze domů 8 zlatých, 11 stříbrných a 7 bronzových medailí.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.