Chytej.cz

Na Dyji se utopil při vyprošťování nástrahy mladý rybář.

Úterý 20. června 2006 v 16:00 | vložil(a) | 1.156× zobrazeno | žádný komentář

19.6.2006 se na Dyji podvečer utopil mladý rybář, otec dvou dětí. Bylo mu líto uváznuté nástrahy na dně a snažil se ji vyprostit tak, že se pro ni potápěl. Bohužel se při tom zamotal do utržené sumčí šňůry a již nevyplaval.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu - upravit

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.