Chytej.cz

Jihočeské rybníky k pronájmu. Máte zájem?

Středa 25. března 2015 v 10:31 | vložil(a) Petula | zdroj: www.nase-voda.cz/… | 918× zobrazeno | 3 komentáře

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR (AOPK) se rozhodla nabídnout k pronájmu čtyři své rybníky. Konkrétně se jedná o pro rybníky „Řežabinec a Velký Potočný“ na Písecku a rybníky „Krvavý a Kačležský“ na Jindřichohradecku.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Sobota 28. března 2015 ve 21:46® malamut
malamut

Sintrix> to nevysvětluje, jak se AOPK stala vlastníkem rybníků.

Sobota 28. března 2015 v 19:49® Sintrix
Sintrix

Třeba je vrátil RS, když mu chtěli radikálně zvýšit pronájem.

Středa 25. března 2015 ve 20:30® malamut
malamut

Zajímalo by mě, a možná nejsem sám, jak AOPK k rybníkům přišla.