Chytej.cz

Trable rybáře Jakuba Vágnera. Děsně naštval chataře

Čtvrtek 12. června 2014 v 7:22 | vložil(a) HaDová | zdroj: www.tyden.cz/… | 1.833× zobrazeno | 2 komentáře

Části chatařů se nelíbí úpravy rybníku Katlov na Kutnohorsku, které provádí známý rybář a cestovatel Jakub Vágner. Druhá skupina chatařů jeho záměr vybudovat na Katlově areál pro sportovní rybolov a rekreaci naopak podporuje a vítá, že vodní plocha dostane upravenější tvář. O dalším osudu Katlova, který si pronajal, ve středu rybář diskutoval s chataři i místními politiky. Jednání provázela napjatá atmosféra. Vágner si během něj postěžoval, že je terčem anonymních udání.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Pátek 13. června 2014 ve 12:56® malamut
malamut

lidaart> co by se asi tak dalo tomu lháři závidět? Snad jen jeho drzost a aroganci.

Pátek 13. června 2014 v 7:40® lidaart
lidaart

Nevěřím,že Jakub tím chce někoho,nebo něco poškodit.Je to pohá slaboduchá česká závist.