Chytej.cz

Protipovodňová štola za půl miliardy je vyhazování peněz, míní kritici

Pondělí 21. května 2012 ve 12:58 | vložil(a) osprey | zdroj: zpravy.idnes.cz/… | 1.296× zobrazeno | 1 komentář

Někteří lidé pochybují nad smyslem protipovodňové štoly, která má ochránit majetek Jablonce nad Nisou před velkou vodou. Stavba za téměř půl miliardy korun je podle nich zbytečná, protože povodně se města netýkají.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Středa 17. března 2021 ve 23:23® ivanka087

No já si teda myslím to samé. Abychom platili z peněz půl miliardy? Vždyť na to budou pracovat ještě naše děti. Kdyby se radši páni ministři zamysleli a koupili nová tepelná čerpadla do státních institucí, udělali by lépe. Štola nám rybářům a rybářkám bude k ničemu, ale aby nám na úřadech bylo teplo, to néééé

Tento příspěvek byl editován Čtvrtek 18. března 2021 ve 13:49 uživatelem mikuláš.