Chytej.cz

Zemědělci zbrojí proti rybářům, nepomohly dokonce ani fekálie

Neděle 8. dubna 2012 v 17:23 | vložil(a) osprey | zdroj: www.denik.cz/… | 690× zobrazeno | 1 komentář

Klatovsko – Poničené a rozježděné louky a pole od aut i čtyřkolek rybářů, kteří směřují k vodním tokům, trápí řadu let zemědělce na Klatovsku. Po domluvách a snahách o příměří nyní zemědělci vyrážejí do boje. Po rybářích, kteří jim dělají škody, budou požadovat finanční náhrady.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Pondělí 9. dubna 2012 v 7:31® Dawee
Dawee

Jo tak tohle je velký problém,na Boněticích to vyřešili zkázama vjezdu kde se dalo a vercajk teď musí člověk tahat někdy i kilometr lesem – docela dobrá rozcvička :-)