Chytej.cz

MEmorandum ČRS vydané na základě průběhu a výsledků konference na téma Kormorán velký

Sobota 10. března 2012 v 8:26 | vložil(a) jroucka | zdroj: www.crsplzen.cz/… | 566× zobrazeno | žádný komentář

Český rybářský svaz vydal na základě průběhu a výsledků konference na téma Kormorán velký a jeho vliv na ichtyofaunu v rybářských revírech a na základě celkového zhodnocení problematiky kormorána velkého ve vztahu k rybářství memorandum …

http://www.crsplzen.cz/…inky/81.html

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.