Chytej.cz

Odpadní voda z Hradce půjde do Labe čistší

Úterý 13. července 2010 v 9:37 | vložil(a) inspo | zdroj: www.enviweb.cz/… | 987× zobrazeno | 1 komentář

Do řeky Labe půjde z hradeckých odpadních vod méně dusíku a fosforu. Umožní to dokončená rekonstrukce třebešské čistírny odpadních vod se speciální dočišťovací technologií.

více zde: http://www.enviweb.cz/…-labe-cistsi

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze ke zprávě

Středa 7. dubna 2021 v 18:30® ivana665

To je jedině dobře. Odpadní voda by se měla všude více hlídat, aby se neznečišťovaly řeky. Manžel je rybář, takže je na kvalitu vody hodně háklivý. I z tohoto důvodu jsme čističku odpadních vod u naše domu hodně řešili.

Tento příspěvek byl editován Středa 14. dubna 2021 v 9:34 uživatelem mikuláš.