Chytej.cz

Galerie vláčecích rybářských nástrah

Galerie nástrah: podle abecedy podle druhu podle výrobce
×

Nástrahy podle abecedy

BONITO PLOĆ 7CM

10. srpna 2015 vložil(a) HaD | woblery | 3.401× zobrazeno | žádný komentář

img115276.jpg
Značka woblerů Bonito na náš trh vnikla vcelku nedávno a jedná se o velmi povedené woblery polské výroby za příznivé ceny. Firma sází zejména na přírodní barvy nástrah a strojově přesný chod, což při woblerech v této cenové kategorii nebývá vždy pravidlo...
Text a foto: Kubas

Provedení

Neozvučený wobler z tvrzené pěny, tvarem připomínající plotici. Zajímavostí je lopatka vykrojená do „V“.

Vyráběné velikosti

7cm v plovoucí i potápivé verzi.

Přednosti

Velmi univerzální wobler, na který lze lovit takřka všechny dravé ryby. Vhodný je zejména k lovu štik, candátů a sumců. I přes větší lopatku se s ním díky větší gramáži dobře háže i se silnější pletenkou či vlascem. Velmi dobrá je také povrchová úprava, která vydrží opravdu hodně a odolá tak dravčím zubům.

Použití

Vhodný do stojatých, ale také tekoucích vod. Díky atypicky vykrojené lopatce drží skvěle i ve velmi silném proudu.

Lovené druhy ryb

Vzhledem k pracovní hloubce nástrahy si na wobler vyšlápne zejména candát, sumec a štika.

Ideální použití

Ideální použití je zejména na začátku dravcové sezóny a v průběhu léta, kdy dravci upředňostňují zejména menší agresivní woblery. Výjimka ale může potvrdit pravidlo.

Nevýhody

Menší výběr „fluo“ barev.

Oblíbené barvy

Napodobeniny bílé ryby a okouna. Zejména pak barva plotice s oranžovo-červeným břichem, která mi připomíná dnes už legendární „rapaláckou barvu RFSH“.

img115277.jpg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.