Chytej.cz

Galerie vláčecích rybářských nástrah

Galerie nástrah: podle abecedy podle druhu podle výrobce
×

Nástrahy podle abecedy

Salmo minnow Minnow

11. března 2015 vložil(a) HaD | woblery | výrobce: Salmo | 2.281× zobrazeno | žádný komentář

img112634.jpg
Salmo minnow Minnow je základní kámen v katalogu polského Salma už od roku 1991. Štíhlý wobler je dodáván jak plovoucí tak potápivý. U velikosti 7cm dokonce i v deep runner verzi s dlouhou lopatkou. Na první pohled může v určitých aspektech připomínat Original floating od konkurenční Rapaly. Od té se odlišuje hlavně agresivnějším chodem a materiálem, z něhož je vyroben.

Text a foto: Skwor

Provedení

Štíhlý neozvučený wobler z tvrzené pěny.

Vyráběné velikosti

5, 6, 7 a 9cm v plovoucí i potápivé verzi. Model 7cm se vyrábí i v hlubinném provedení (SDR).

Přednosti

Jde o velikostně poměrně nenápadný, ale co se týče využití univerzální wobler. Potěšitelná je také možnost výběru z mnoha barevných variant.

Použití

Spíše lehčí přívlač na stojatých i tekoucích vodách. Model SDR lze použít i pro lov na hlubších revírech, případně lehčí trolling. Nejmenší velikosti jsou vhodné pro přívlač na pstruhových vodách.

Lovené druhy ryb

Všichni u nás žijící dravci. Vzhledem k velikosti nástrahy obvykle v menších velikostech.

Ideální použití

Lehčí přívlač na tekoucích i stojatých vodách. Obecně v mělčích revírech, s DR verzí je však možno lovit i na hlubších úsecích řek a jezer.

Nevýhody

Lopatka je z celkem slabého materiálu a při nárazu do dna občas ujde k jejímu zlomení.

Oblíbené barvy

Napodobeniny bílé ryby, pstruhů a okouna. Zajímavé jsou také holografické vzory, se kterými Salmo poslední roky přišlo téměř u všech svých modelů.

img112635.jpg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.