Chytej.cz

Galerie vláčecích rybářských nástrah

Galerie nástrah: podle abecedy podle druhu podle výrobce
×

Nástrahy podle abecedy

Kenart winner mini

11. března 2014 vložil(a) HaD | woblery | výrobce: Kenart | 3.411× zobrazeno | 1 komentář

img105420.jpg
Polský Kenart byl ještě nedávno našim rybářům téměř neznámý. Dnes už je situace opačná a důvody k tomu jsou vcelku jednoznačné. Firma totiž staví na neozvučených woblerech s příjemným chodem a v nenápadných přírodních odstínech. Tedy pravý opak, než většina konkurence. Navíc za velice příznivé ceny. Model Winner mini je nejmenší model oblíbeného modelu Winner. Byl vyroben na základě žádosti od českých rybářů, hlavně těch, kteří loví přívlač závodně.

Text a foto: skwor

Provedení

Miniaturní plovoucí a potápivé woblery z tvrzené pěny.

Vyráběné velikosti

Konkrétní model Winner mini se vyrábí jen ve velikosti 2,5cm v plovoucí i potápivé verzi. Větší velikosti nabízí Kenart v řadě Winner.

Přednosti

I přes svou velikost jde o kvalitně zpracovaný wobler se slušnou povrchovou úpravou. Za zmínku stojí i cena wobleru, která obvykle nejde přes sto korun.

Použití

Velmi jemná přívlač na stojatých i tekoucích vodách.

Lovené druhy ryb

Lovené druhy ryb: Hlavně tloušti, okouni a salmonidi. Vzhledem k velikosti wobleru samozřejmě hlavně v menších velikostech. Mezi úlovky se můžou objevit i méně tradiční druhy jako je například perlín, který si na miniaturní woblerky také rád vyšlápne.

Ideální použití

Lehká přívlač v mělčích vodách. Potápivá verze je vcelku stabilní i v poměrně silných proudech. Plovoucí verze může stejně jako například Salmo tiny při vedení těsně pod hladinou imitovat do vody spadlý hmyz. Vhodný je pro lov v okolí břehů nebo vodních porostů.

Nevýhody

Možná jsem měl smůlu, ale oba moje woblery kupované jako plovoucí klesají po nahození ke dnu.

Oblíbené barvy

Kenart staví svou barevnou škálu na přírodních barvách, kterých má u Winneru mini hned několik. Například imitace pstruhů, okouna a bílé ryby. K tomu jde zde i pár výraznějších. Namátkou růžová, klasika pro lov duháků.

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k nástraze

Neděle 9. listopadu 2014 ve 14:14® super rybar
super rybar

je to opravdu dobrý wobler a já na něj chytil i boleny