Chytej.cz

Galerie vláčecích rybářských nástrah

Galerie nástrah: podle abecedy podle druhu podle výrobce
×

Nástrahy podle abecedy

Hardcore Shad

30. října 2013 vložil(a) HaD | woblery | výrobce: Yo-zuri | 2.284× zobrazeno | 2 komentáře

img102581.jpg
Tento asi 6 cm velký kousek překvapí nejen vzhledem, ale i pohybovou akcí. Vyrábí se v několika velikostech a jako potápivý a plovoucí.
Text a foto: Venca Zelenka

Provedení

Tělíčko je vyrobeno z tvrzeného plastu a ukrývá magnetickou posuvnou zátěž, čímž lítá i při malé velikosti a hmotnosti dost daleko a nemá tendence se při letu překlápět a následně zamotat, lopatka je vejcovitého tvaru a umístěna přímo v čumáčku nástrahy, hlavička je až neobvykle úzká a přechází do mírně vypouklého bříška a rozšířené trouhelnikovité ocasní části.

Vyráběné velikosti

Vyrábí se ve velikostech 5, 6 a 7,5 cm

Kvalita dodávaných háčků

Nástraha vlastní 2 menší kvalitní trojháčky ostré jak břitva a i při delším používání nic na své jedovatosti neztrácí, i při použití tenkého drátku jsou trojháčky dosti pevné.

Použití

Woblírek má rychlý kmit ocasku a při rychlejším vedení máte pocit, že vám blankem prochází elektrický proud. Tenhle kousek asi nebude určen k pravidelnému celodenímu lovu, převážnou dobu lovecké sezony odpočívá v krabičce, ale jsou dny kdy dokáže výrazně zabodovat, obzvláště se osvědčil v oněch hluchých dnech, kdy ostatní nástrahy dravci ignorují, nebo již se stáhli do hlubších vod po raním lovu, tenhle kousek je zchopen rybu vydráždit k útoku.

Lovené druhy ryb

Jak ukázal praktický lov, na tomhle kousku si smlsne kdejaký dravec, okoun, štika, candát a byť je malý ožene se po něm i sumec, jediné co jsem na něj nechyt je jelec.

Ideální použití

Prochytávání hlubších vod.

Nevýhody

Jedinou nevýhodou je vyší pořizovací cena a nedostupnost v ČR již dva roky se ho marně snažím v našich krámech zakoupit.

Oblíbené barvy

V současné době se produkuje ve více než 30 přírodních a křiklavých odstínech

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k nástraze

Neděle 24. listopadu 2013 v 0:06® Jouricek

neni to od Megabassu?

Středa 30. října 2013 v 15:45® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Takhle vypadá dřevěná replika :-)