Chytej.cz

Výprava za kapry- CT ReJeTo

25.12.2013 | Mickyracers | Kaprařina | 2 fotografie | 1331× prohlédnuto | žádný komentář

ZPRÁVA OD VODY: V Říjnu jsme se s Danem vypravili na naší oblíbenou vodu,na které jsme strávili 3dny. Já dorazil o pul den dřív a povedli se mi dva kapříci kolem 60–65cm. První den odpoledne už dorazil Dan a začali jsme zakrmovat partiklem a peletami. První menší kapřík přišel kolem 16hod.,další v 19hod. – 88cm šupík. Dále nás ryby nenechali ani zamhouřit oči a záběry přicházely v hodinových intervalech až do rána. Dva lepší z noci šupíci kolem 78,77 a lysec 75cm. V průběhu druhého dne nepřišel ani záběr , a tak jsme znovu doufali na kapří aktivitu přes noc. Už při chladném říjnovém počasí nám s teplotou pomáhala lahvinka hruškovice . Tuto noc se nám povedl 90cm dlouhý Amur a největší kapr výpravy,který měřil 92cm a vážil lehce přes 14kg. Třetí den byl už poklidný,odpoledne jsme začali balit ,ale i tak se nám ještě podařilo zdolat pár menších ryb a jednoho pro mě krásného lysáčka .

více na http://sport3.rajce.idnes.cz/…TEAM_ReJeTo/

foto/fotoalba/16576/6971/x-chytej.cz-16576-57284.jpgfoto/fotoalba/16576/6971/x-chytej.cz-16576-57283.jpg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.