Chytej.cz

Školkový rybolov

5.7.2013 | sambig | Zajímavosti | 2 fotografie | 1310× prohlédnuto | 1 komentář

Obr. 1: Chodíme se školkou (www.bigbabiesclub.cz) na ryby do místního rybářského svazu. Máme zde vyjednánu výjimku a tak mohou pod dozorem chytat na prut i nejmenší předškoláci. V Norsku jezdí děti se školkou lovit na moře, tak proč bychom nemohli chytat i my? Kapříka jsme chytili na pečený brambor, to byste viděli jak se po nahození voda čeřila…

obr. 2: Moje první velká ulovená ryba – tloušť 45 cm, 1 kg, na řece Vltavě v Č.Bud. Chycen na voblera pstroužka.

foto/fotoalba/15880/6708/x-chytej.cz-15880-54159.jpgfoto/fotoalba/15880/6708/x-chytej.cz-15880-54158.jpg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k fotoalbu

Neděle 7. července 2013 ve 13:35® Roogaalo

Tloušť je parádní, moc ti gratuluji. Je tu však jedna věc, nad kterou by ses měl příště zamyslet. Ten tloušť byl nejspíš stejně starý, jako jsi ty, ne-li více. Na menší řece takový tloušť od délce 45–50cm, může být až 15let starý. Myslím si, že taková ryba by si zasloužila svobodu. Každopádně, právo na něj máš (bohužel :)) a úlovek je to krásný. Ještě jednou gratulace.