Chytej.cz

cejn 71 cm

20.6.2013 | jozinc | Cejn | 1 fotografie | 1796× prohlédnuto | 1 komentář

Tak jsem dnes s Jožkou zkoušel pro změnu plavačku a kolínko,voda už zase trošku poklesla,během hoďky a půl krom cca 10 kapříků kolem 40cm přišel krásný cejnek 71cm a 4,9kg.

foto/fotoalba/12315/6673/x-chytej.cz-12315-53891.jpg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k fotoalbu

Pátek 21. června 2013 v 15:07® kopi
kopi

Tomu říkám cejn!