Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

Úlovky na voblery KOVMASTERS

26.4.2012 | TOMMY CATFISH | Přívlač | 2 fotografie | 4170× prohlédnuto | žádný komentář

tak v tomto albume bud len fotografie uovených rýb na voblery vyrábané na slovensku značky KOVMASTERS – sú to krásne voblery s pekním chodom vo vode a peknými odtieňmi z ktorých si vyberie každý rybár a najdôležitejšia vec voblery za veľmi prijateľnú cenu.

foto/fotoalba/13065/5637/x-chytej.cz-13065-00044879.jpgfoto/fotoalba/13065/5637/x-chytej.cz-13065-00044878.jpg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.