Chytej.cz

Tica Scepter GTX 9000

10.4.2012 | minas01 | Zajímavosti | 1 fotografie | 9029× prohlédnuto | 1 komentář

Po sundání cívky…

foto/fotoalba/12600/5599/x-chytej.cz-12600-00044519.jpg

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k fotoalbu

Středa 11. dubna 2012 ve 12:31® ladamaj
ladamaj

minas01>ze své skušenosti ticu vlastním už min.5 let a doposud sem sní neměl žádný problém a to ji používám v extrému.Pokud sní zacházíš slušně tak jde o prvotřídní vaviják mohu jen doporučit ale cena mého byla 2500kč/ks doživotní záruka no není co dodat.Nevím o jaký model se jedná já mám ticu dolpfin 6000 oté je také řeč nevím jaké má kdo skušenosti s další verzí tyto jdou použít i na sumíky už sem to skoušel a žádný problém a mám takoví dojem že dnešní cena je asi o 1000kč levnější něco jsem zahlédnul na netu ale pozor na padělky k oryginálu je certifikát a mužeš si ještě podle sebe vybrat druhou cívku grafitovou která je kónická osobně ji mám a je rovněž supr.Takže zmé strany spokojenost.