Chytej.cz

SAMOSEK necteno

29.7.2005 | rybar11 | 7.861 zobrazení | 13 odpovědí

Teď v tom vedru se mi nechce lítat k prutům. Neprodáte někdo samosek? Budu chrnět ve stanu a ...... píp, sek ............

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 15. července 2019 ve 12:50 ® Dan-iel

samosek na plováku koupíš na Wish za pár kaček

reagovat
Sobota 30. července 2005 v 16:58 ® rybar11

No byl jsem na Slezské Hartě. Kolem jsou louky, kde není stín, nebo les, který je tak 20m od vody vysekaný a navíc podloží je skalnaté a strmé, prostě totálně nevyhovující pro stavbu stanu. Vedle mně v tom horku v 10:00 dopoledne vytáhl borec kapra 65. Jsou to ojedinělé záběry, ale když už tam člověk je, tak si nahodí.......

reagovat
Sobota 30. července 2005 v 15:24 ® HAT

Já bej na tvim místě a kdyby to šlo tak stanuju někde u lesa . Já chodim jen na řeku vyberu si místo pod stromama a k¨dyž uš se to nedá vydržet tak jdu domu. A už si něci drapnul v takovim vedru? To je děsný počasí

reagovat
Sobota 30. července 2005 ve 14:55 ® rybar11

Jo taky občas chytám na feeder, ale v tom horku nejde celý den sedět u prutů, a když stanuješ, tak proč je nemít nahozené, že? Zítra jedu na řeku, nachytám si na přehradě potěr a vyrazím na jalce. Vzhledem k tomu, že jalce nejím, nemusí se ani bát, že je zmasařím.

reagovat
Sobota 30. července 2005 ve 13:23 ® HAT

Dost záleží jak si vyšteluješ brzdu. Pak neni co řešit. Ale já takové techniky nepoužívám. chytám na feeder to mě baví a nemusí přijít zrovna nějakej obr. Když na řece natrefim na pěkný tlouště ak to stojí za to

reagovat
Pátek 29. července 2005 ve 21:26 ® Mlady_Rybar

Ale bacha na porybnýho

reagovat
Pátek 29. července 2005 ve 20:46 ® ywan

daj olovo medzi 2 zarážky, vzdialené tak 50 – 70cm od seba, malo by to fungovať.

reagovat
Pátek 29. července 2005 ve 20:46 ® ywan

daj olovo medzi 2 zarážky, vzdialené tak 50 – 70cm od seba, malo by to fungovať.

reagovat
Pátek 29. července 2005 v 17:54 ® CeP
CeP

OT for novas : znam mnoho samoseru, ale platan k nim rozhodner nepatri. alespon ne v poslednich letech…!

reagovat
Pátek 29. července 2005 ve 13:02 ® pedrosa
pedrosa

Zkus nechat utažený brzdy a uvidíš jak se ti budou sekat. Možná si v tom horku i zaplaveš.

reagovat
Pátek 29. července 2005 ve 12:44 ® rybar11

V tom vedru se mi nechce k vodě, chodím až večer, tak sedím na netu a vymýšlím kraviny.

Samosek je věc, která se nesmí používat. Podle mně je to stejně blbost, když sedím u prutů, tak záběr a zásek přece neodmyslitelně patří k lovu.

Když jednou za rok stanuju, tak nemůžu sedět furt u prutů, navíc se to v tym vedru ani nedá vydržet. Kdyby ryby braly furt, tak to neřeším. Jestliže ale přicházejí tak dvy záběry za celý den, samosek by se hodil.

Mněli byjste námitky proti použití samoseku v této situaci?

reagovat
Pátek 29. července 2005 ve 12:26 ® NOVAS

Můžu ti nabídnou maximálně samoser-Platan 10.

reagovat
Pátek 29. července 2005 v 11:40 ® RASTOK

pre teba by bola prívlač istá smrť

reagovat