Chytej.cz

Změna majitele Chytej.cz necteno

25.7.2018 | mikuláš | 2.573 zobrazení | 15 odpovědí

Dobrý den, včera jsme uživatele webu informovali mailem o změně majitele webu chytej.cz. Někdo z vás možná tuto informaci nedostal a tak zakládám toto vlákno pro další dotazy a diskuzi…

Pan Havlíček se rozhodl po patnácti letech provozování webu věnovat naplno svému e-shopu www.Nastrahy.cz, činnosti pro ČRS. O prodeji jsme jednali delší dobu a někteří z vás jeho nabídku možná zaregistrovali.

Co je v plánu… V prvé řadě provozovat web dál (bezplatně), rozvíjet ho o další části, obsah a funkce. Zároveň si zaslouží úpravu designu tak, aby byl přívětivější na mobilech. Změna bude postupná a bude vyžadovat čas. Budu rád za Vaše názory a tipy, co zlepšit a podobně – do diskuze nebo na mail michal.vavra@ouklej.com.

Ještě chci vyvrátit případné spekulace – já ani společnost nejsme napojeni na veřejně známé, oblíbené nebo neoblíbené rybáře;)

Děkuji za dosavadní a budoucí přízeň, Michal Vávra

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Sobota 4. srpna 2018 v 9:39 ® HaD reakce na …
HaD

regulus> Díky chlape!

reagovat
Pátek 3. srpna 2018 ve 14:58 ® LeoC reakce na …
LeoC

regulus> Máš naprostou pravdu !!!

reagovat
Pátek 3. srpna 2018 ve 13:02 ® mof243 reakce na …
mof243

regulus> Máš recht,je to Davidova volba a já ji respektuju.

reagovat
Pátek 3. srpna 2018 v 9:53 ® regulus
regulus

Tak se ta diskuse hned ze startu kapinku zvrtla, snad je to jen chvilkové.

Pokud se týká změny majitele, tak mám pocit, že nám všem nic není do toho co Davida k tomuto kroku vedlo, je to jeho soukromá věc, vás se taky nikdo nevyptává když změníte práci, začnete podnikat v jiném oboru, …
Život jde prostě dál.

reagovat
Středa 1. srpna 2018 ve 22:15 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

piskoř> Lukášovyháněč z Mrku se ozval:-) ?? Dobře ty, střízlivý jsi si vzpomněl na heslo tu:-)

reagovat
Čtvrtek 26. července 2018 ve 13:22 ® piskoř
piskoř

Aha…tak takhle byl Škwor odejit z Chytej.....a já, proč zase z ničeho nic trousí svoje hujerský moudra na MRKu…teď už mi to do sebe zapadá.....;o)

reagovat
Středa 25. července 2018 ve 20:02 ® HaD reakce na …
HaD

hraji> Děkuji Jiří!

reagovat
Středa 25. července 2018 v 19:35 ® hraji
hraji

život jde dál, David se vrhnul na práci RS, bude studovat, musí živit rodinu, příliš mnoho věcí, aby stíhal věnovat čas i dalším věcem. Je třeba Davidovi poděkovat za jeho čas a práci. Davide, za sebe, děkuji. Novému majiteli přeji, aby se mu práce dařila a Chytej se vrátilo tam, kam patří a zase se stalo centrem rybářského dění a diskuzí.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 16:23 ® HaD
HaD

Jen na vysvětlenou doplním, že Skwor zde býval administrátorem a urazil se ve chvíli, když se mi nelíbilo, že zneužívá svých práv ve svých osobních válkách a mazal bez důvodu cizí příspěvky. To dělal i na FB a proto jsem ho tam zablokoval.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 16:14 ® Draky reakce na …
Draky

skwor> Tohle si zvladnul vyplodit sam nebo ti musel nekdo poradit? :-D

reagovat
Středa 25. července 2018 v 16:06 ® HaD reakce na …
HaD

skwor> Kdysi ano. Pak se profily jen vypínaly, aby nebyla narušena kontinuita diskuzí. Chápu Tvou nenávist, přesto blokaci na FB nezruším.

Btw: na urážení kamarádů a rodiny jsem extrémně alergickej. Važ slova.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 15:56 ® skwor reakce na …
skwor

Draky> Zalez zpátky do zadku svého chlebodárce :-) Ovčáčku.

HaD> A proto všem ostatním byla tahle žádost umožněna? A neříkej, že ne. Pokud to nejde, je to fuk. Akorát je mi líto nového majitele, že tenhle web přebírá ve stavu, v jakém je. Sbohem. S odpovědí se nenamáhej, zapínat tenhle server už nebudu.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 15:05 ® HaD reakce na …
HaD

skwor> Mohl by jsi si drahý kolego přečíst podmínky používání? Pokud nerozumíš, klidně volej. Jinak deaktivace probíhala změnou hesla na základě žádosti z registračního mailu. Nikoli na základě diskuze.

reagovat
foto/forum/2018/th-img129106.png
Středa 25. července 2018 ve 14:59 ® Draky reakce na …
Draky

skwor> Nevotravuj furt nebo ti to nikdo nesmaze.

reagovat
Středa 25. července 2018 ve 14:28 ® skwor
skwor

Za sebe bych především nového majitele rád požádal o zrušení svého účtu zde. Žádal jsem již toho bývalého v květnu, ovšem marně. https://www.chytej.cz/…ze_s_adminy/ Děkuji za vyřízení mé žádost.

reagovat