Chytej.cz

Změna majitele Chytej.cz necteno

25.7.2018 | mikuláš | 10.747 zobrazení | 30 odpovědí

Dobrý den, včera jsme uživatele webu informovali mailem o změně majitele webu chytej.cz. Někdo z vás možná tuto informaci nedostal a tak zakládám toto vlákno pro další dotazy a diskuzi…

Pan Havlíček se rozhodl po patnácti letech provozování webu věnovat naplno svému e-shopu www.Nastrahy.cz, činnosti pro ČRS. O prodeji jsme jednali delší dobu a někteří z vás jeho nabídku možná zaregistrovali.

Co je v plánu… V prvé řadě provozovat web dál (bezplatně), rozvíjet ho o další části, obsah a funkce. Zároveň si zaslouží úpravu designu tak, aby byl přívětivější na mobilech. Změna bude postupná a bude vyžadovat čas. Budu rád za Vaše názory a tipy, co zlepšit a podobně – do diskuze nebo na mail michal.vavra@ouklej.com.

Ještě chci vyvrátit případné spekulace – já ani společnost nejsme napojeni na veřejně známé, oblíbené nebo neoblíbené rybáře;)

Děkuji za dosavadní a budoucí přízeň, Michal Vávra

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 20. dubna 2022 v 11:11 ® Lucinka321

Ahoj všem. Vím, že to sem úplně nepatří, ale zkusím to, potřebovala bych vyplnit rybářský dotazník k bakalářské práci. Děkuji moc všem za vyplnění :-) https://docs.google.com/…R5A/viewform?…

reagovat
Neděle 24. února 2019 ve 13:59 ® hraji
hraji

Pan Vávra mi odpověděl. Smazal alespoň poslední vulgární útoky anonyma v ostravské diskuzi a psal o tom, že hledá administrátora stránek, který by t zde hlídal. Tak snad se blýskne na lepší časy.

reagovat
Čtvrtek 21. února 2019 ve 23:03 ® HaD reakce na …
HaD

Díky chlapi! Letos to snad vyjde. Zatím moc plánů nemám, takže je kalendář docela volnej :-) A slibuju, že pokud něco bude, živáňskou udělám!

reagovat
Čtvrtek 21. února 2019 ve 21:55 ® sunet reakce na …

Měl jsem podobný nápad, tak uvidíme, jak se situace nakonec vyvine. Každopádně čím více se budeme yajímat o tento web, tím rzchleji se snad pohnoun ledy.

reagovat
Čtvrtek 21. února 2019 v 19:20 ® hraji
hraji

Dovolil jsem si napsat panu Vávrovi e-mail, tak uvidíme, zda odpoví a co. Budu vás informovat.

reagovat
Čtvrtek 21. února 2019 v 17:14 ® LeoC
LeoC

Pod to, co napsal milhom se velice rád podepíšu. Jen tajně doufám, že se Davide s kumpány někdy zúčastníš minisrazíku, bo na Tvoji živáňskou jsem se vždycky celý rok těšil…:-D

reagovat
Středa 20. února 2019 v 9:39 ® milhom
milhom

Kdo se chce trefovat a hádat, ten se vždy ozve a někoho si najde za cíl… HaDe kašli na ně. Každý jsme odpovědní za svůj život a každý máme právo si určit jakým směrem se bude směřovat… Nebejt Tebe tak tenhle portál ani neexistuje a za to vážně velké díky. Nikdo nemá právo Tě soudit, protože neznají Tvé důvody a i kdyby tak je to jen Tvoje věc. Drž se chlape a užívej.

reagovat
Středa 20. února 2019 v 1:25 ® HaD
HaD

Díky chlapi!

reagovat
Úterý 19. února 2019 v 17:58 ® Švejk reakce na …
Švejk

Že ti to stojí zato, na tohle reagovat ;-) Myslím, že si pro nás udělal dost a kdo tohle neumí docenit, ať se jde bodnout. Život jde dál… a hodně štěstí :-)

reagovat
Úterý 19. února 2019 v 7:32 ® mof243 reakce na …
mof243

HaD> Z anonymů si nic nedělej. V poslední době se jich tady vyrojilo docela dost a jejich jediným cílem je urážet a znechutit lidem tento web. Těch pár blbečků nás nerozhodí.Hlavně dělej to co tě baví.

reagovat
Pondělí 18. února 2019 ve 22:48 ® HaD reakce na …
HaD

hraji> díky. Vím, že normální lidi často mlčí a pár blbečků a jejich zvratky jsou slyšet. Přesto jsem rád, že jsi nemlčel :-)

reagovat
Pondělí 18. února 2019 ve 20:58 ® hraji reakce na …
hraji

HaD> anonym tě přece nemůže rozhodit. Se svým majetkem a produktem jsi naložil tak, jak jsi uznal za vhodné. Po pravdě jsem také zklamán přístupem nového majitele, ale rozhodně to nedávám za vinu tobě. Život jde dál. Jsou důležitější věci než tohle.

reagovat
Pondělí 18. února 2019 ve 20:18 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

HaD> Takže růžový brusle něco na způsob magneta, bez šipek a bez prasete:-D Tady už není fakt co závidětpivo

reagovat
Pondělí 18. února 2019 v 17:44 ® HaD
HaD

abrams> A taky očekávám kritiku, že jsem si koupil nevhodnou barvu bruslí, přestal jsem hrát šipky a začal držet dietu ;-) Jen tak dál! Je potřeba zavzpomínat na bolševika a upřít komukoli svobodnou volbu jak naložit se svým životem a majetkem!

reagovat
Úterý 22. ledna 2019 ve 22:40 ® sunet

Dobrý den, rád bych dostal odpověď od nového majitele, co bude zamýšlet s tímto webem do budoucna.Jak jsem zjistil z prozkoumání diskuzí, fór a článku, neděje se tu v podstatě vůbec nic. Proč se ptám? Býval jsem tu před pár léty velmi často a bylo to velmi dobré fórum. A nerad bych, aby zaniklo úplně, přeci jen je zde velké množství velmi dobrých článků, encyklopedií, obrazového materiálu. Děkuji.

reagovat
Sobota 4. srpna 2018 v 10:39 ® HaD reakce na …
HaD

regulus> Díky chlape!

reagovat
Pátek 3. srpna 2018 v 15:58 ® LeoC reakce na …
LeoC

regulus> Máš naprostou pravdu !!!

reagovat
Pátek 3. srpna 2018 ve 14:02 ® mof243 reakce na …
mof243

regulus> Máš recht,je to Davidova volba a já ji respektuju.

reagovat
Pátek 3. srpna 2018 v 10:53 ® regulus
regulus

Tak se ta diskuse hned ze startu kapinku zvrtla, snad je to jen chvilkové.

Pokud se týká změny majitele, tak mám pocit, že nám všem nic není do toho co Davida k tomuto kroku vedlo, je to jeho soukromá věc, vás se taky nikdo nevyptává když změníte práci, začnete podnikat v jiném oboru, …
Život jde prostě dál.

reagovat
Středa 1. srpna 2018 ve 23:15 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

piskoř> Lukášovyháněč z Mrku se ozval:-) ?? Dobře ty, střízlivý jsi si vzpomněl na heslo tu:-)

reagovat
Čtvrtek 26. července 2018 ve 14:22 ® piskoř
piskoř

Aha…tak takhle byl Škwor odejit z Chytej.....a já, proč zase z ničeho nic trousí svoje hujerský moudra na MRKu…teď už mi to do sebe zapadá.....;o)

reagovat
Středa 25. července 2018 ve 21:02 ® HaD reakce na …
HaD

hraji> Děkuji Jiří!

reagovat
Středa 25. července 2018 ve 20:35 ® hraji
hraji

život jde dál, David se vrhnul na práci RS, bude studovat, musí živit rodinu, příliš mnoho věcí, aby stíhal věnovat čas i dalším věcem. Je třeba Davidovi poděkovat za jeho čas a práci. Davide, za sebe, děkuji. Novému majiteli přeji, aby se mu práce dařila a Chytej se vrátilo tam, kam patří a zase se stalo centrem rybářského dění a diskuzí.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 17:23 ® HaD
HaD

Jen na vysvětlenou doplním, že Skwor zde býval administrátorem a urazil se ve chvíli, když se mi nelíbilo, že zneužívá svých práv ve svých osobních válkách a mazal bez důvodu cizí příspěvky. To dělal i na FB a proto jsem ho tam zablokoval.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 17:14 ® Draky reakce na …
Draky

skwor> Tohle si zvladnul vyplodit sam nebo ti musel nekdo poradit? :-D

reagovat
Středa 25. července 2018 v 17:06 ® HaD reakce na …
HaD

skwor> Kdysi ano. Pak se profily jen vypínaly, aby nebyla narušena kontinuita diskuzí. Chápu Tvou nenávist, přesto blokaci na FB nezruším.

Btw: na urážení kamarádů a rodiny jsem extrémně alergickej. Važ slova.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 16:56 ® skwor reakce na …
skwor

Draky> Zalez zpátky do zadku svého chlebodárce :-) Ovčáčku.

HaD> A proto všem ostatním byla tahle žádost umožněna? A neříkej, že ne. Pokud to nejde, je to fuk. Akorát je mi líto nového majitele, že tenhle web přebírá ve stavu, v jakém je. Sbohem. S odpovědí se nenamáhej, zapínat tenhle server už nebudu.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 16:05 ® HaD reakce na …
HaD

skwor> Mohl by jsi si drahý kolego přečíst podmínky používání? Pokud nerozumíš, klidně volej. Jinak deaktivace probíhala změnou hesla na základě žádosti z registračního mailu. Nikoli na základě diskuze.

reagovat
foto/forum/2018/th-img129106.png
Středa 25. července 2018 v 15:59 ® Draky reakce na …
Draky

skwor> Nevotravuj furt nebo ti to nikdo nesmaze.

reagovat
Středa 25. července 2018 v 15:28 ® skwor
skwor

Za sebe bych především nového majitele rád požádal o zrušení svého účtu zde. Žádal jsem již toho bývalého v květnu, ovšem marně. https://www.chytej.cz/…ze_s_adminy/ Děkuji za vyřízení mé žádost.

reagovat